Záznam mého semináře Jak najít a udržet partnera je ONLINE! Přehrajte si ho.

Čemu dávají muži přednost?

Průzkumy se nadají oklamat

Kdybych to tvrdil jenom já sám za sebe, styděl bych se za to. Tato věta však pochází z průzkumů mezi nezadanými muži. Každý muž má sice o své partnerce své specifické představy, ale v těchto se shodne většina z nich. Ideální žena je podle studie skvělou milenkou a má neustále chuť na sex.

K tomu navíc ráda hodně jí a přitom je hubená. Dovede vydělávat dost peněz, je přitom ráda stále doma a umí se kvalitně postarat o potomky.

Na druhou stranu existuje jiný průzkum mezi ženami, který se dopracoval k závěru, že ženy považují u mužů za nejlepší lákadla moc, peníze a inteligenci.

Na těchto dvou průzkumech, když je hezky dáme vedle sebe, vidíme nádherně obrovské rozdíly, panující u obou pohlaví. Muži si rádi posouloží a napapají bříška, ženy naopak vyhlížejí zajištěnost rodu, oporu a inteligenci vedoucí k prosazování odvážných postojů.

Hlava obou pohlaví má podobná nastavení

Uvědomme si, že mozek je nastaven tak, že produkuje pozitivní emoce na věci, které jsou pro člověka v daný okamžik důležité. Pokud je ale řádně nekultivujeme, mohou zůstat celý život v základním (zvířecím) módu. Pak jen těžko bude docházet k prolínání potřeb mužů a žen.

TIP: Jaký je váš sexuální barometr? Naučte se jak ho definovat, měřit a zvyšovat tak pohodlí ve vašem vztahu s partnerem. Více informací najdete v mé knize Partnerský manuál zde.

Podle průzkumů hledají obě pohlaví úplně něco jiného. Proto doporučuji:

Muži – oprostěte se od svých živelných pudů. Je zapotřebí, abyste osobnostně trochu povyrostli a opustili své maminkáčství. Udělejte ze sebe důvěryhodné jedince, ovládající své emoce, schopné zajišťovat své blízké nejen financemi, ale i láskou a pohodou. Oprostěte se alespoň někdy od svých sexuálních pudů a pohleďte na svět i očima žen. Naučte se více naslouchat a vypínat logiku.

Ženy – nechtějte jenom bohatství a slávu, ale i zdravé vnitřní postoje a motivy. Samo bohatství a moc vám nedá dostatek lásky a náklonnosti. Budete mít sice plné peněženky, ale prázdnou duši.

Oboum pohlavím – Přečíst si mou knihu Partnerský manuál, kterou nejenom já považuji za jakousi bibli našich vztahů.

Autor metody Emoční rovnice a kouč osobního rozvoje. Dopřejte si čistou hlavu a život bez problémů. Ošklivé věci se dají z hlavy mazat a nahradit novými programy. Nová hlava pak vyrábí nové a lepší myšlenky.

ZÍSKEJTE ZÁZNAM SEMINÁŘE

JAK NAJÍT A UDRŽET PARTNERA

A ZAČNĚTE PRACOVAT NA VAŠICH VZTAZÍCH. KDY JINDY KDYŽ NE TEĎ!