Chceš se stát koučem?

Téma dnešního článku je trochu odlišné od ostatních. Rozhodla jsem se, že se s vámi podělím o svůj příběh. Popíšu vám události posledních dní.

Co je u mě nového?

Na jaře jsem dostala možnost školit ve své první Škole pro kouče. Byla to zajímavá zkušenost, na kterou jsem se nesmírně těšila již dlouho předtím. Předávat novým koučům teoretické i praktické zkušenosti mě doslova pohltilo. Na svůj první školní den jsem nemohla ráno dospat. Byla to má vnitřní radost, která mě probudila. Jaký krásný pocit! Nedovedu si představit, že jsem dříve tolik let vstávala s pocitem nedospání a chodila někdy do práce už od šesti. Jsem za to poznání samozřejmě dodnes vděčná, ale raději se už chci nechat probouzet od paprsků slunce, které mě ráno vzbudí svým pohlazením skrz okna směrovaná do zahrady.

Své studenty jsem znala již dávno předtím. S některými se setkáváme od roku 2015. Jsou z nás už tedy téměř „staří známí“. Je mezi námi vytvořeno pouto důvěry. Jsou to lidé, kteří stejně tak jako já prahnou po svém vlastním rozvoji. Po svém růstu. Proto je mezi námi taková vazba. Je to vášeň a láska k životu, je to vnitřní touha, je to náš životní styl. Někdo by řekl, že jsme blázni. Ale my jsme tak šťastní.

Co vlastně děláme?

Pracujeme s mozkem. Hledáme chybné Emoční rovnice. Kromě toho jsme si na škole užili spoustu legrace a zábavy. Smáli jsme se někdy jako děti, protože jsme si často hráli. Učit se nemusí být vždy jen nutné zlo a nuda.

Alespoň u nás tomu tak rozhodně nebylo. Učit se za pochodu v akci, radosti i pláči. Uvědomovat si stále více. Jít dál. Až za hranice našeho běžného chápání. Za hranice, které mnohým nebyly doposud otevřeny. A tak děkuji všem studentům – koučům, že jsme ty hranice společně posunuli. Že jsme otevřeli nové brány. Jsem přesvědčena o tom, že jsou to brány nové naděje – ke světlu a lásce pro další z nás, kteří nechcete zůstat uvězněni v matrixu.
Pokud cítíte, že chcete také zkusit sílu práce s metodou Emočních rovnic, mohu vám doporučit naše nové kolegyně a kolegy.

A pokud cítíte, že se chcete stát tím plamínkem naděje pro druhé, budu se třeba i na vás těšit v mém druhém ročníku Školy koučů, jejíž začátek bude již v září.

Těšíme se na vás!

Autor metody Emoční rovnice a kouč osobního rozvoje. Dopřejte si čistou hlavu a život bez problémů. Ošklivé věci se dají z hlavy mazat a nahradit novými programy. Nová hlava pak vyrábí nové a lepší myšlenky.

CHCETE ZAŽÍT ŽIVOT BEZ OMEZUJÍCÍCH BLOKŮ V HLAVĚ?

Odhalte si svých prvních 10 Emočních programů s pomocí mého mini kurzu zdarma a získejte k tomu ukázku z mé knihy Emoční rovnice.