4 rady – jste-li ztraceni a nevíte kudy kam

Dostudoval jsem vysokou školu a propadl jsem se do prázdna. Šikovný kluk s velkými představami do života, ale bez zkušeností a znalostí, jak je naplnit.

Snažil jsem se najít si svoji životní cestu, ale bez znalostí, jak na to, se mi to příliš nedařilo. A jak by mohlo, když jsem měl v hlavě pouze znalosti teoretické. Drž ústa a krok, poslouchej, nevyčnívej.

Přestože má každý z nás v sobě unikátní talent, nadšení pro jeho realizaci i dost sil jej dosáhnout, je potlačený výchovou, režimem, církví.

Určitě jsi jako já a chceš to změnit. Uvízl jsi někde v buši a nevíš kudy kam?
Mám pro vás dnes ty nejlepší rady, které pomohly mně v době největší ztracenosti, kdy jsem se potácel ve vztahu, práci a na pokraji finančního zhroucení.

Život musí mít směr a jasný cíl, jinak se postupně ocitneme v prázdnotě. Dutí, s depkou v patách. Člověk musí rozkódovat svůj životní cíl, jejž všichni nosíme v sobě.

Rada číslo 1

Nehledejte navigaci nikde jinde než v sobě. Každý člověk má ve svém nitru zakódovanou mapu ke svému pokladu. Tím pokladem je pohoda a klid ve 4 oblastech života.

Mnozí z nás hledají všude kolem sebe, co mají dělat a kudy se vydat. Přitom mapu máme ukrytou v sobě.

Rada číslo 2

Neposlouchejte nikoho jiného než sebe. My jsme zodpovědní za vše, co děláme. Proto musíme vždy o sobě rozhodovat pouze my sami. Lidé rádi radí, s kým máte být, kde máte pracovat apod. Ve finále si ale stejně vždy jejich rady i následky z nich plynoucí budete muset vypít do dna sami.

Rada číslo 3

Dbejte na svůj dobrý pocit. Život dělíme do 4 oblastí (práce, peníze, zdraví, vztahy). V každé z těchto oblastí si udržujte pořádek a pohodu. Naučte se vnímat tyto 4 pilíře svého života a nedopusťte, aby je někdo bořil.

Rada číslo 4

Vyškrtněte ze života všechny ty, kteří s vámi mluví ve stylu „měl bys“. Lidé používající tato slova manipulují váš život směrem, který vyhovuje pouze jim. Zbavte se jich! Ať si radí někde jinde! Potřebujete kolem sebe pouze ty, kteří sympatizují s vaší skutečnou podstatou a nemají potřebu vás ohýbat podle svých představ.

Vezměte se s sebou

Trvalo mi roky, než jsem tyto rady vydestiloval a aplikoval. Ztratil jsem mnoho přátel i blízkých. Ale co, na smrtelné posteli budu hlavně sám se sebou. Vyplatí se proto žít hlavně sám pro sebe na prvním místě.

Pramen z půlky plný nevytéká a nesytí okolí čirou vodou. Stejně tak člověk nenasycený sám sebou nemůže nikomu nic pořádného dát.

Autor metody Emoční rovnice a kouč osobního rozvoje. Dopřejte si čistou hlavu a život bez problémů. Ošklivé věci se dají z hlavy mazat a nahradit novými programy. Nová hlava pak vyrábí nové a lepší myšlenky.

CHCETE ZAŽÍT ŽIVOT BEZ OMEZUJÍCÍCH BLOKŮ V HLAVĚ?

Odhalte si svých prvních 10 Emočních programů s pomocí mého mini kurzu zdarma a získejte k tomu ukázku z mé knihy Emoční rovnice.