OHODNOŤTE ČLÁNEK:

Jak udělat 3 důležitá životní rozhodnutí správně?Jak udělat 3 důležitá životní rozhodnutí správně?

OHODNOŤTE ČLÁNEK:
27.9.2018

Všichni v životě děláme mnoho rozhodnutí. Jsou rozhodnutí malá a velká, rozhodnutí jednorázová a každodenní. Rozhodnutí vratná a nevratná. Každopádně okamžiky, kdy se rozhodujeme, staví naši budoucnost. Rozhodnutí nás přivedla tam, kde dnes jsme, a vedou tam, kde jednou budeme. Dobré rozhodnutí nás povede ke stanovenému cíli. Špatné rozhodnutí do ztracena.

Umění rozhodovat se vyžaduje sílu a praxi. Většinou se umíme rozhodnout pro maličkosti a ta velká rozhodnutí necháváme na později.

Jsou tři důležitá rozhodnutí, která v životě musíme udělat:

  1. Jak se budu v životě cítit?
  2. S kým budu žít svůj život?
  3. Co budu v životě dělat?

 

Jak se budu v životě cítit

Zdá se, že dnešní svět bere za normální cítit se nepříjemně. Jako by lidé, kteří ovládají umění dobrého pocitu, byli považování za divné. Není ale člověka, který by se nechtěl cítit příjemně.

Poněvadž se ale dobrá nálada nedá koupit a nikde na škole nás tomuto umění neučili, nezbývá nám nic jiného, než se tomu umění naučit sami. K dispozici však nejsou žádné manuály. Knih sice najdete mnoho, ale ze zkušenosti vím, že moc nepomáhají. Proto se musíte rozhodnout vy, že dokud se tomuto umění nenaučíte, nepolevíte.

Rozhodněte se dnes, že jediné, co budete přijímat, je dobrá nálada, a že všechny faktory, které vám ji budou krást, ihned popíšete a odstraníte. Hezky se to říká, vím. Nepůjde to ihned, ale postupně se to naučíte. Odseknout nepříjemné situace, lidi, práce, zdravotní problémy, obezitu atd.

 

S kým budu žít svůj život

Člověku není dobře o samotě. I když se dnešní trendy ubírají tímto směrem, není to pro většinu lidí přijatelné. Trápí se a stále někoho hledají. Většina touží sdílet svůj život s někým. Praxe však ukazuje, že nejde o lehkou věc. Přes všechna ta lákadla mladické zamilovanosti se 40% dospělých rozvede a způsobí tak bolestivé rány sobě i svým nejbližším.

Umění správně se rozhodnout pro svého životního partnera je umění vskutku důležité. Ale kde se ho mám naučit? Stačí snad spoléhat na cit lásky a horoucích emocí? Historie lidských vztahů ukazuje, že tato znamení nestačí. Musíme se naučit i jiné rozpoznávací metody.

Nejprve musíme pochopit, že vztah plánujeme na celý život. Nikdo se přece nechce sžívat s tím, že veškerou investovanou energii za několik let zahodí a začne si opět hledat někoho jiného. A když ho najde, tak pěkně od začátku investovat zase ty hromady času a vysvětlování. No to ne. To není cesta ke štěstí.

Vztah není zboží na krámě, které se kazí. Zboží, které se dá reklamovat. Vztah je unikátním dílem dvou jedinců, kteří mají šanci ze svého života udělat zámek. Mají šanci díky druhému poznat lépe sami sebe a dojít k výšinám, kam by se sami nedopracovali.

Proto se musíme naučit správně se rozhodnout pro toho pravého. Jak?

a)    rozhodni se někým být
b)    rozhodni se odhalit obsah své hlavy – Emoční rovnice
c)    rozhodni se stále žít v pohodě, ať se děje cokoliv
d)    napiš si objednávku svého partnera

 

Co budu v životě dělat

Zdá se, že rozmanitost planety je obrovská, a přesto se lidé chovají jako hloupé stádo. Kde je většina, tam je bezpečí a pravda, hlásají známá hesla. Nikdo nechce vybočovat z normálu, a tak se raději snaží přizpůsobit. Život je ale o něčem zcela jiném. Je o personifikaci osobnosti. Je o dorůstání v nezaměnitelného jedince, který svojí hodnotou přinese svému okolí to, co by nikdo jiný nedokázal lépe.

Třetí důležité rozhodnutí je o nalezení našeho talentu. Najít, proč jsem tady. Zjistit, proč jsem se narodil. V životě člověka jsou dva důležité dny. Ten první je den narození a ten druhý je den, kdy zjistím, proč.

Dnes po vás nikdo nechce, abyste našli svoji „skutečnou práci“. Nikdo se vás neptá, kde máte talent a kde maximálně rozvinete svůj potenciál. Kvůli této neznalosti se mnozí dostávají do životní pasti. Pracují pouze pro peníze a trápí se nesmyslností svého života. Rozhodněte se dnes, že vyjdete ze stáda a začnete pracovat na poznání své skutečné práce i na objevování svého talentu.

Autor článku:

Aleš Kalina
Aleš Kalina
Dopřejte si čistou hlavu a život bez problémů. Ošklivé věci se dají z hlavy mazat a nahradit novými programy. Nová hlava pak vyrábí nové a lepší myšle...Zjistit o autorovi více

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor článku:

Aleš Kalina
Aleš Kalina
Dopřejte si čistou hlavu a život bez problémů. Ošklivé věci se dají z hlavy mazat a nahradit novými programy. Nová hlava pak vyrábí nové a lepší myšlenky.Zjistit o autorovi více

Tipy, které lidé nejvíce hledají

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.