Jak se vyrovnat s rozchodem za 2 měsíce?

Rozchod je velice bolestivá a nepříjemná věc. Mnozí z vás, kteří si tímto obdobím prošli moc dobře vědí, o čem mluvím. Na základě bolesti, kterou jsme při svém rozchodu zažil vznikl tento článek, který je úryvkem z mého e-booku. Jak se tedy vyrovnat s rozchodem co nejrychleji?

1) Odpusťte svému bývalému partnerovi!

Mnoho lidí vidí na svém bývalém partnerovi pouze to špatné a snaží si ho znechutit, jak jen to jde. Myslí si, že když toto udělají, tak na bývalého partnera rychleji zapomenou a s rozchodem se vyrovnají rychleji. Ovšem pravda je taková, že pouze přitěžují sami sobě. Nenávist, která z tohoto přemýšlení pramení, je pro naše tělo i mysl velice škodlivá. Bohužel toto myšlení vede také k tomu, že bolest z rozchodu trvá mnohem déle, než kdybychom bývalému partnerovi odpustili a poučili se z chyb, které jsme spáchali.

Já sám jsem si tímto obdobím prošel. Celých 8 měsíců jsem nebyl schopen bývalé partnerce odpustit. Nosil jsem v sobě nenávist, která mě vnitřně sžírala, a já nevěděl, co s tím. Výsledek byl takový, že jsem se z chyb, které jsem ve vztahu udělal, nepoučil a tyto chyby jsem udělal znovu. Proto slibte sami sobě: „Nebudu nenávidět někoho, koho jsem miloval a cenil si ho nadevše!” Uvidíte, že se s rozchodem vyrovnáte mnohem rychleji.

2) Nebuďte za žádnou cenu sami

Mnoho lidí dělá chybu, když si myslí, že pokud budou doma sami a budou se utápět v slzách a zajídat to čokoládou a zmrzlinou nebo zapíjet alkoholem, tak se jim rychleji uleví. To je ale špatně! V žádném případě nebuďte sami v prázdném bytě.

Zaměstnejte svou hlavu co nejvíce to půjde. Jděte sami do kina na nějaký akční nebo dobrodružný film, jděte sami na kávu do centra, kde je hodně lidí, choďte na procházky mezi lidi, jděte nakupovat a udělejte si radost něčím hezkým; zkrátka snažte se svůj mozek zaměstnat co nejvíce to půjde, aby neměl čas přemýšlet o bývalém partnerovi. Sami uvidíte, jak rychle se vám uleví. A vy budete moci opět žít svůj život s pocitem štěstí a radosti.
Život na této planetě máme pouze jeden. Čas, který strávíme ve smutku a pláči, nám již nikdo nevrátí. Proto se vás ptám: „Není škoda ztrácet čas smutkem a slzami?” Proto se snažte strávit co nejméně času zápornými emocemi!

Držím vám palce.

Autor metody Emoční rovnice a kouč osobního rozvoje. Dopřejte si čistou hlavu a život bez problémů. Ošklivé věci se dají z hlavy mazat a nahradit novými programy. Nová hlava pak vyrábí nové a lepší myšlenky.

CHCETE ZAŽÍT ŽIVOT BEZ OMEZUJÍCÍCH BLOKŮ V HLAVĚ?

Odhalte si svých prvních 10 Emočních programů s pomocí mého mini kurzu zdarma a získejte k tomu ukázku z mé knihy Emoční rovnice.