UčeníŠkola nových koučů Emočních rovnic

Zahajte svoji kariéru jako kouč osobního rozvoje s vlastní licencí.

Staňte se součástí úzkého týmu 50 špičkových profesionálů pro Českou a Slovenskou republiku.

► Získejte licenci a začněte využívat propracovaného know how ve své práci kouče.
► Osvojte si roky prověřenou metodiku pro práci s hlavou a jejími podvědomými programy.
► Získejte podporu pro kariéru kouče a nezačínejte vše sami od píky.
► Školu otevírám jednou ročně pro maximálně 10 lidí.

Zapište se mezi špičku

Během výuky na škole a následných supervizí se naučíte znalostem, které nikde jinde nezískáte. Budete se moci naučit mnohé novodobé poznatky, jež pak aplikujete na koučované klienty.

Strávíte skoro 100 hodin interaktivním učením; získáte nejen exkluzivní znalosti ze světa koučinku, ale i nové pohledy na sebe i svět kolem sebe a pochopíte souvislosti, které vám již dlouho vrtají hlavou.

Seznámíte se s vynálezy a objevenými zákonitostmi z dílny Aleše Kaliny, jež odkrývají spolupráci mozku s fyzikálními projevy hmoty. Jak se utvářejí emoce a jak velký vliv má podvědomí na vše, co kolem sebe prožíváme.

Poznáte metodu Emočních rovnic detailně a budete schopni ji uplatňovat v praxi v těch nejsložitějších případech, se kterými si ani současná moderní psychologie neví rady.

Naučíte se nejen perfektně pracovat s jinými, ale i sami se sebou.

Podobně jako na olympiádě jsou rozdíly mezi prvním a pátým závodníkem v setinách sekundy, je rozdíl mezi dobrým a výborným koučem v maličkostech a ty je zapotřebí se naučit.

Abych z vás udělal výborného kouče, budu se vám intenzivně věnovat a naučím vás mnoho detailů, které v žádné knize ani škole nenajdete.

Získejte prvotřídní podporu pro váš rozjezd

Nejtěžším obdobím začínajícího kouče je první rok. Proto přicházím s nabídkou excelentní podpory kouče právě v jeho kritickém období zahájení praxe.

Škola koučů staví profesionály a ti potřebují zkušenosti profesionálů. Proto je během prvního roku poskytována kouči nadstandardní podpora vzdělávání a supervizí. Jedině tak se se svým talentem a nabytými znalostmi ze školy koučů rychle nastartuje k očekávajícím výsledkům.

Ovládněte Emoční rovnice a staňte se profesionálem

Metoda je flexibilní a umožňuje řešit téměř jakýkoliv zádrhel lidské psychiky. Jmenujte si jakýkoliv problém, který člověka může potkat – od pocitů nízkého sebevědomí, nepřijetí až po složitější pocity odkládání, vyhoření, pocity zmaru a sebedestrukce a mnohé další. Většina lidských problémů vyvěrá z nedostatku sebelásky, sebevědomí a nepřijetí. S těmito nedostatky umíme velmi dobře pracovat.

Lidé se na nás obracejí v případech náročných rozchodů, nevěry, neschopnosti najít si partnera, ztráty smyslu života, když hledají svůj talent či změnu svého finančního nastavení. S metodou Emočních rovnic jsme jim připraveni kvalitně pomoci.

S pomocí metody umíme pronikat i do hlubších vrstev podvědomí a měnit zápisy vzniklé v době vývoje člověka v děloze. Poznáme-li zdrojový kód mozku, můžeme řešit i zdánlivě neřešitelné.

Odhalili jsme přes 160 000 Emočních rovnic a doposavad jsme pomohli již více než 5 000 klientů a další se na nás denně obracejí o pomoc. Proto potřebujeme i vás.

Pracujte s lidským potenciálem

O podvědomí se hodně mluví, ale pouze na mé škole se naučíte, jak s ním systematicky pracovat. Má škola koučinku Emočních rovnic je o prestiži. Stát se jedním z mála dává dobrý pocit. Být na vrcholu poznání je chtěním každého nás. Chceme vynikat a být v něčem dobří.

Naučit se to nejlepší, co metoda umí, ovládnout lidskou psychiku do detailu a umět vyřešit jakýkoliv lidský problém, to je součástí výuky během školního roku.

Učiňte si ze své práce poslání

Starat se o životy druhých jako o svůj je životní cesta. Pojďte se zapojit do práce životního kouče a zažijte ten skvělý pocit uspokojení z dobře vykonané práce.

Staňte se součástí týmu koučů, který pečlivě učím maximum z toho, co využívám při svém koučinku s pomocí Emočních rovnic.

Škola volá specifické talenty

Škola je určena pro ty z vás, kteří cítíte, že chcete pracovat jako kouč Emočních rovnic a měnit lidem životy.

Máte podnikatelského ducha a chcete si svůj život řídit sami bez nutnosti závislosti na příjmu zaměstnání.

Škola je otevíraná pro ty z vás, kteří cítíte, že běžné metody osobního rozvoje nemají patřičnou sílu a systematiku pro práci s myslí člověka.

Škola není určena pro osoby, které by si chtěly s její pomocí opravit svůj vlastní život. K tomu je potřeba využít služeb kouče před nástupem do školy.

Místo bydliště není podstatné a délka praxe není rozhodující.

Co je potřeba splnit před přijetím?

Pokud se chcete stát koučem na prestižní škole koučů Emočních rovnic, je zapotřebí vyplnit přihlášku níže a:

Zaslat svůj životopis s kvalitní fotografií (min. velikost 400 kB, ne někde na zahradě či na pláži, ale tak, jak vypadáte ve svém pase nebo na OP). Jiné fotografie nejsou přijaty a vaše žádost pak zbytečně končí v koši. Nejlépe uděláte, když si zajdete k fotografovi a pošlete kvalitní fotku sebe sama.

Zúčastnit se vstupního pohovoru osobně ve firemních prostorách na adrese Spálená 92/21, Praha 1.

Vyčkat na výsledky výběrového řízení.

Co se na škole naučíte?

 • Ovládat práci s Emočními rovnicemi na vysoké úrovni tak, abyste ji mohli aplikovat v praxi s klienty.
 • Budeme se věnovat vyhledávání Emočních rovnic, jejich testování v synaptické mapě mozku a způsobům jejich otáčení.
 • Naučíte se, jak co nejlépe ovládat emoční počítač člověka v hlavě.
 • Ovládnete programovací jazyky mozku na takové úrovni, abyste zvládli většinu problémů klienta.
 • Rozumět lidské psychice a myšlenkovým pochodům klienta.
 • Aplikovat zákonitosti mozku do vyhledávání Emočních rovnic.
 • Odhalovat talentové vlohy klienta.
 • Pracovat s různými typy klientů v oblasti vztahů, práce, peněz a zdraví.
 • Pro každou oblast se seznámíte s osvědčenými metodami a doporučenými postupy pro zvládnutí problému.
 • Aplikovat na klienty naučené způsoby práce v různých stavech jejich mysli – od syndromu vyhoření přes hysterii až k myšlenkám na smrt.
 • Naučíte se zásady intuitivního psaní pro správnou práci s dotazy potenciálních klientů.
 • A mnoho dalšího.

Co následuje po ukončení školy?

Škola je zakončena zkouškou teoretickou i praktickou. Po úspěšném složení zkoušky je kouč zveřejněn na webu ales-kalina.cz a je oprávněn přijímat zakázky, které web získává. Kouč je propagován v obchodních sítích firmy. Kouč je oprávněn si klientelu získávat i sám.

Získejte vlastní licenci a podnikejte

Kouč musí být podnikatelem. Získání licence není zaměstnanecký poměr. Plné využívání licence vyžaduje, aby kouč měl zkušenost s podnikáním a nebál se ho.

Kouč po složení zkoušky a získání licence podniká ve svých vlastních prostorách, které musí být označeny logem firmy, anebo ve společně sdílených prostorách v Praze 1, kde se podílí na měsíčních nákladech spojených s pronájmem a chodem koučoven.

Jaké jsou licenční podmínky?

Kouč si kupuje právo k užívání ochranné známky Emoční rovnice na jeden rok vždy s účinností do 31.12. příslušného roku. (Slovní spojení Emoční rovnice je chráněno ochrannou známkou úřadu pro Průmyslové vlastnictví). Příjmy kouče získané používáním metody Emoční rovnice nejsou nijak omezeny ani nejsou další poplatky za využívání licenčního práva. Klienty na koučink získává firma propagací kouče na svém webu a ve svých sítích, ale i kouč si může svoji klientelu budovat sám vlastni akvizicí ve svém vlastním marketingovém či pracovním prostoru.

Nepřehlédněte další ujednání

 • Žadatel(ka) nesmí být kuřák (ani příležitostný).
 • Žadatel(ka) musí mít přiměřenou váhu.
 • Žadatel musí mít reprezentativní vystupování.
 • Žadatel nesmí mít viditelné tetování ani piercing.
 • Žadatel musí mít osvojeny zásady slušného oblékání a hygieny (pot a zápach jakéhokoliv druhu není tolerován).

Náhled do kuchyně – jak vlastně pracujeme a co ctíme?

Budujeme týmovou atmosféru a ctíme zásady kolektivního vědomí a sjednocené kreativní síly, jež se promítá do úspěchu značky „Aleš Kalina“.

Firma Mindsoft s.r.o. investuje nemalé peníze v řádech milionů do budování silného brandu a propagace hesla „Změna je možná“ a „Dobrý pocit pro každého“.

Ročně navštíví web ales-kalina.cz přes 1 200 000 lidí. Naše facebooková stránka má 70 000 příznivců. YouTube kanál roste o 6 % měsíčně a prodali jsme téměř 25 000 knih Emoční rovnice a 15 000 výtisků Partnerský manuál.

Kolik vás škola bude stát?

50 000 Kč

Před nástupem do školy je potřeba vzít v úvahu následující skutečnosti:

1. Abyste mohli ve své plné síle zahájit práci samostatného kouče s licencí Emoční rovnice, je zapotřebí před nástupem do školy absolvovat svůj osobní koučink s Alešem Kalinou v délce 6 hodin.

V koučinku si odhalíte své různé bloky, které nosíme v sobě všichni, jenž vám mohou zbytečně bránit ve vašem podnikání. Uděláte si talentový test a přesně zjistíme, na co se hodíte. Podíváme se na nastavení finančního barometru ve vašem podvědomí a nastavíme ho správně. Mrkneme i na vaše vztahy, poněvadž se ukazuje, že neúspěch často má své kořeny právě tam.

Učiníte si tak neopakovatelnou zkušenost, jak metoda funguje a zakusíte její sílu hlavně sami na sobě. Tato zkušenost je důležitá k tomu, abyste dobře věděli, co budete svým budoucím klientům nabízet a neprodávali jste zajíce v pytli. Cena koučinku činí 30 000 Kč platí se postupně, jak koučovací setkání probíhají.

2. Být připraven k zakoupení licence Emoční rovnice v případě zdárného složení zkoušky na dobu šesti měsíců. Licence je časově omezena na stanovené období a je potřeba si ji po uplynutí období platnosti obnovit.

Licence dává koučovi mnoho výhod, pro které firma investovala a vylepšovala metodu i marketing po dobu 15 let.

Poplatek za využívání licence Emoční rovnice na půlroku činí 110.000 Kč a je splatná k datumu uvedení kouče na web.

Hlavní školitel Aleš Kalina

1. část: 26. 11 – 29. 11. 2020
2. část: 3. 12. – 6. 12. 2020
3. část: 10. 12. – 13. 12. 2020

Škola koučů probíhá v Praze. Denně od 10:00 – 18:00.

Máte vážný zájem o školu a potřebujete se na něco zeptat?

Vyplňte své údaje a domluvíme si čas telefonátu.

Přihláška do výběrového řízení

 • Prosím, odpovězte na následující otázky

 • Přiložte požadované dokumenty

  Pozorně jsem si přečetl/a informace o škole, její délce a ceně. Mnozí se na školu přihlásí, aniž vědí, kolik škola stojí a co musí absolvovat před započetím školy. Než odešlete svoji přihlášku, ujistěte se prosím, že víte, co Vás čeká.
 • Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje vyplněné v objednávce zpracováváme podle podmínek zpracovávání osobních údajů.

Co říkají o škole koučů její absolventi?

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.