UčeníŠkola koučů Emočních rovnic

Staňte se součástí celosvětové změny. Získejte status profesionála v oblasti rozvoje člověka.

Hlavní školitel Aleš Kalina + další profesionálové Emočních rovnic

1. část: 24. 4 – 28. 4. 2019
2. část: 8. 5. – 12. 5. 2019
3. část: 3. 7. – 7. 7. 2019
4. část: 27. – 29. 9. 2019
5. část: 22. – 24. 11. 2019

Škola koučů probíhá v Praze ve firemním domě.

Aktuálně hledáme kouče nejen pro ČR a SR, ale i pro Velkou Británii, Německo a USA. Dále pak budou zakládány pobočky i v dalších zemích.

120 000 Kč za polovinu pracovní doby, proč ne?

Již několik let vytváříme elitní tým speciálně proškolených koučů, který učíme maximum z toho, co využíváme při svém koučinku s pomocí Emočních rovnic.

Co umí metoda vyřešit? Jmenujte jakýkoliv problém, který člověk může mít – od pocitů nízkého sebevědomí, nepřijetí až po složitější pocity odkládání, pocity zmaru a sebedestrukce a mnohé další. S pomocí této metody umíme pronikat do hlubších vrstev podvědomí a měnit i zápisy vzniklé v době vývoje člověka v děloze. Známe-li zdrojový kód mozku, můžeme s ním dělat ledacos.

Odhalili jsme přes 160 000 Emočních rovnic a doposavad jsme pomohli již více než 5 000 klientů.

Dáváme dohromady ty nejlepší z nejlepších a poskytujeme jim znalosti a praktiky, které jsme za posledních 12 let koučování dali při práci s lidmi dohromady.

Během výuky na škole a následných supervizí se naučíte znalostem, které nikde jinde nezískáte.

Strávíte skoro 170 hodin interaktivním učením; získáte nejen exkluzivní znalosti ze světa koučinku, ale i nové pohledy na sebe i svět kolem sebe a pochopíte souvislosti, které vám již dlouho vrtají hlavou.

Seznámíte se s vynálezy a objevenými zákonitostmi z dílny Aleše Kaliny, jež odkrývají spolupráci mozku s fyzikálními projevy hmoty. Jak se utvářejí emoce a jak velký vliv má podvědomí na vše, co kolem sebe prožíváme.

Naučíte se zákonům tvoření bez nutnosti velké práce.

Poznáte metodu Emočních rovnic detailně a budete schopni ji uplatňovat v praxi v těch nejsložitějších případech, se kterými si ani současná moderní psychologie neví rady.

Naučíte se nejen perfektně pracovat s jinými, ale i sami se sebou.

Podobně jako na olympiádě jsou rozdíly mezi prvním a pátým závodníkem v setinách sekundy, je rozdíl mezi dobrým a výborným koučem v maličkostech a ty je zapotřebí se naučit. Učil jsem se tyto maličkosti od svých 17 let od mistrů života. Abychom z vás udělali výborné kouče, budeme se vám intenzivně věnovat a budete se muset naučit mnoho detailů, které v žádné knize nenajdete.

1. Pro koho je škola určena?

1.1. Škola je určena pro ty z vás, kteří cítíte, že chcete pracovat jako kouč a měnit lidem životy. Souzníte s metodou Emočních rovnic a máte potřebu její sílu předávat dále.

1.2. Dále pak pro ty z vás, kteří máte zdravou sebelásku a vztah k sobě sama. Máte zdravě nastavený vztah k financím. Forma spolupráce je na základě Smlouvy o spolupráci a nejde o zaměstnání. Cítíte, že máte co dát a vaše hodnota pro budoucí klienty je vysoká.

1.3. Místo bydliště, typ vzdělání a délka praxe není rozhodující.

1.4. Škola není určena pro osoby, které by si chtěly s její pomocí opravit svůj vlastní život. K tomu je potřeba využít služeb kouče před nástupem do školy.

2. Podmínky přijetí na školu

Pokud se chcete stát koučem na škole koučů Emočních rovnic, je zapotřebí vyplnit přihlášku níže a:

2.1. Zaslat svůj životopis s kvalitní fotografií (min. velikost 400 kB, ne někde na zahradě či na pláži, ale tak, jak vypadáte ve svém pase nebo na OP). Jiné fotografie nejsou přijaty a vaše žádost pak zbytečně končí v koši. Nejlépe uděláte, když si zajdete k fotografovi a pošlete kvalitní fotku sebe sama.

2.2. Zúčastnit se vstupního pohovoru osobně ve firemním domě na adrese Rypkova 965, Praha 4 Šeberov.

2.3. Vyčkat na výsledky výběrového řízení. Pokud bude vaše přihláška schválena, tak je zapotřebí:

2.4. Absolvovat 10 dvouhodinových sezení s koučem, kde si navrhnete svoji cestu ke změně a získáte svoji osobní zkušenost při hledání vlastních Emočních rovnic. Svého kouče si můžete vybrat z řad Seniorů a Masterů, můžete se přihlásit i ke mně. Pracuje se 2 hodiny týdně osobně či po Skypu. Vybraného kouče si hradíte sami.

2.5. Po absolvování 10 sezení vstupního koučinku budete pozváni do našeho Assessment centra, kde během 5 hodin prověříme váš pokrok v 20 hodinách koučinku. O co jde? Assessment centrum je metoda založená na pozorování účastníků výběrového řízení v navozených modelových situacích a následném porovnání jejich znalostí, schopností a dovedností s požadavky na výkon pozice kouče. Každý účastník bude vyhodnocen. Buď bude do školy přijat, anebo získá doporučení, jak na sobě zapracovat dále, aby mohl být přijat do školy konané v dalším termínu. Assessment centra se musí účastnit každý uchazeč o školu před započetím školy. To platí i pro ty, kteří do některého z dřívějších termínů školy nebyli přijati.

3. Co se na škole naučíte?

 • Ovládat práci s Emočními rovnicemi na vysoké úrovni tak, abyste ji mohli aplikovat v praxi s klienty.
 • Budeme se věnovat vyhledávání Emočních rovnic, jejich testování v synaptické mapě mozku a způsobům jejich otáčení.
 • Naučíte se, jak co nejlépe ovládat emoční počítač člověka v hlavě.
 • Ovládnete programovací jazyky mozku na takové úrovni, abyste zvládli většinu problémů klienta.
 • Rozumět lidské psychice a myšlenkovým pochodům klienta.
 • Aplikovat zákonitosti mozku do vyhledávání Emočních rovnic.
 • Odhalovat talentové vlohy klienta.
 • Pracovat s různými typy klientů v oblasti vztahů, práce, peněz a zdraví.
 • Pro každou oblast se seznámíte s osvědčenými metodami a doporučenými postupy pro zvládnutí problému.
 • Aplikovat naučené způsoby práce na klienty v různých stavech jejich mysli – od syndromu vyhoření přes hysterii až k myšlenkám na smrt.
 • Naučíte se zásady intuitivního psaní pro správnou práci s dotazy potencionálních klientů.

4. Cena školy

130 000 Kč včetně DPH, která v sobě zahrnuje školné (170 hodin) + 10  supervizí v délce 45 minut po ukončení školy.

5. S kým se při výuce potkáte?

 • S Alešem Kalinou, tvůrcem metody
 • Michaelou Zdáhalovou – kouč Senior
 • Luďkou Ježovou – kouč Senior

6. Kolik si můžete vydělat?

Kouč by měl pracovat minimálně s dvěma klienty denně, tedy s 10 klienty týdně. Setkání jsou na 2 hodiny. Při polovičním využití pracovní doby si kouč může vydělat 52 000 Kč v pozici Junior a 120 000 kč v pozici Senior.

7. Licenční podmínky

Kouč pracuje na svůj živnostenský list jako fyzická osoba, řídí se licenčním ujednáním a podmínkami užívání ochranné známky. (Emoční rovnice jsou chráněny úřadem pro průmyslové vlastnictví ČR a SR.) Smlouva bude zaslána k nahlédnutí po přijetí vaší přihlášky do výběrového řízení.

8. Další ujednání

 • Žadatel musí být nekuřák s přiměřenou váhou.
 • Žadatel nesmí mít viditelné tetování ani piercing.
 • Žadatel musí mít osvojeny zásady slušného oblékání a hygieny. (Pot a zápach jakéhokoliv druhu není tolerován).

9. Náhled do kuchyně – jak vlastně pracujeme a co ctíme?

Budujeme týmovou atmosféru a ctíme zásady kolektivního vědomí a sjednocené kreativní síly, jež se promítá do úspěchu marketingu pro kouče na webu.

Firma Mindsoft s.r.o. investuje nemalé peníze v řádech milionů do budování silného brandu a propagace hesla „Změna je možná“ a „Dobrý pocit pro každého“.

Ročně navštíví web ales-kalina.cz přes 1 200 000 lidí. Naše facebooková stránka má 70 000 příznivců. YouTube kanál roste o 6 % měsíčně a prodali jsme téměř 20 000 knih Emoční rovnice a 10 000 výtisků Partnerský manuál.

Budováním tržního povědomí zajišťujeme práci pro své certifikované kouče. Dáváme příležitosti, abyste si mohli svoji klientelu budovat sami s pomocí firemních nástrojů marketingu. O více možnostech se dozvíte na školení.

Přihláška do výběrového řízení

 • Prosím, odpovězte na následující otázky

 • Přiložte požadované dokumenty

  Pozorně jsem si přečetl/a informace o škole, její délce a ceně. Mnozí se na školu přihlásí, aniž vědí, kolik škola stojí a co musí absolvovat před započetím školy. Než odešlete svoji přihlášku, ujistěte se prosím, že víte, co Vás čeká.
 • Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje vyplněné v objednávce zpracováváme podle podmínek zpracovávání osobních údajů.

Co říkají o škole koučů její absolventi?

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

x
X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.