Jak řešit své konflikty elegantně

13 doporučení, které vám mohou spasit vztah. Konflikty jsou přirozené. V naších vztazích byly a budou. Na tom nic nezměníme. Co ale změnit můžeme, je naučit se konflikty dobře zvládat, aby nám náš vztah neničily. Konflikt může být jako kostižer.

Ničí, na co přijde, a dokáže během vteřiny narušit krásný den. Určitě to znáte: těšíte se na odjezd na dovolenou a najednou zčistajasna váš partner něco řekne, co vám úplně pokazí náladu. A problém je na světě.

V tuto chvíli záleží na tom, jak se k problému postavíme. Vzniklý konflikt může buď být vyřešen a „uklizen“ ze stolu během několika málo minut a vy v klidu odjedete na dovolenou – anebo ho tak nějak zametete pod koberec, ale napětí z nevyřešeného střetu ve vás bude zůstávat po celou dobu cesty v autě a možná ještě déle.

Tagy:
Autor metody Emoční rovnice a kouč osobního rozvoje. Dopřejte si čistou hlavu a život bez problémů. Ošklivé věci se dají z hlavy mazat a nahradit novými programy. Nová hlava pak vyrábí nové a lepší myšlenky.

CHCETE ZAŽÍT ŽIVOT BEZ OMEZUJÍCÍCH BLOKŮ V HLAVĚ?

Odhalte si svých prvních 10 Emočních programů s pomocí mého mini kurzu zdarma a získejte k tomu ukázku z mé knihy Emoční rovnice.