OHODNOŤTE ČLÁNEK:

Otálení tě bude stát 125.000 KčOtálení tě bude stát 125.000 Kč

OHODNOŤTE ČLÁNEK:
1.4.2019

Jsou věci, které v životě můžeme mít hned, a jiné ne. Peníze jsou pro život člověka velmi důležitým aspektem, podobně jako vztahy, práce a zdraví. Ve všech čtyřech oblastech potřebujeme mít pořádek a cítit se v nich dobře. Ani v jedné z nich však není možné dosahovat zjevných výsledků rychle. Pokud si to myslíme, klameme sami sebe.

 

Dlouhodobý postup

Opravdové výsledky mají vždy dlouhodobý charakter a dopracováváme se k nim postupně. I když se nám nabízí mnoho příjemných zkratek, ve finále vždy pochopíme, že pouze dlouhodobé úsilí a pravidelnost přináší trvalé výsledky v dané oblasti.

Dobrý vztah se buduje roky, než obě strany nabudou přesvědčení, že je to ten pravý a získá pečeť stability. Krátkodobé vztahy sice přinesou jakýsi efekt uspokojení, netrvají však dlouho a nepřinesou dlouhodobě pocit naplnění.

Mít dobrou práci a stát se odborníkem také není krátkodobá záležitost. Vypracovat se a získat patřičnou kvalifikaci ve svém oboru je práce na roky. Odborníkem se nestaneme přes noc.

Stejně tak je to se zdravím. Zpočátku se zdá být samozřejmostí, postupně se však může změnit. I v této oblasti je na nás být natolik uvědomělí a znalí zákonitostí svého těla, abychom se o ně starali preventivně a nečekali na první bolesti a příznaky chorob. Pak již mnohdy bývá pozdě začít se zdravou výživou a sportem.

 

Rychlé zbohatnutí?

Oblast financí není výjimkou. I zde platí pravidlo dlouhodobého úsilí. Jsme-li ve finanční tísni, denně přemýšlíme o rychlém zbohatnutí, čehož s oblibou využívají mnozí podvodníci. Nenechte se však zlákat pravdivě vyhlížejícími reklamními slogany. Neodolatelné sliby vždy nesou různá rizika a omezení a dle statistik efekt rychlých řešení nemá dlouhodobý charakter. Počáteční nadšení se brzy rozplyne a následný střet s realitou bolí.

Opravdové bohatnutí je postupný a promyšlený proces, vyžadující cílevědomost a disciplínu. Dokonce i ti, kteří vyhrají velké sumy ve sportce či je zdědí, neumějí peníze udržet a rozmnožit. Pouze jeden z devatenácti dědiců majetek rozmnoží, ostatní jej zpravidla promrhají. O čem to svědčí? Lidé sice chtějí velké peníze, ale chybí jim potřebné návyky a umění, aby si díky penězům život proměnili v dlouhodobý ráj pro sebe i pro své blízké.

Takže se přestaňte trápit prázdnou kapsou. Přestaňte si stěžovat na ekonomiku, na málo platícího zaměstnavatele či na špatný rod, který v restitucích nic nepřinesl. I vaše kapsa může být jednou plná.

 

Jak na to?

Je zapotřebí začít dnes. Dnes se rozhodněte začít budovat své finanční království právě s tím, co máte. Předpokládejme, že si budete ukládat 1000 Kč měsíčně (30 Kč denně) a najmete si dobrého finančního poradce, který vám s tím pomůže. Předpokládejme, že vám bude úročit vkládané peníze v průměru 12% ročně. Kolik peněz tímto způsobem nahromadíte za 20 let? Skoro jeden milion!

Nyní si představte, že nezačnete letos, ale za rok. To znamená, že ke stejnému datu budete mít o 125.000 Kč méně. Za svoji váhavost jste museli zaplatit – za každý den čekání se vaše investiční portfolio zmenšilo o 342 Kč.

A co kdybyste pokračovali ve spoření dalších 10 let? Váš majetek by se rozrostl na 3,5 milionu korun! To už není špatné, že? Rok váhání na začátku vás však bude stát 490.000 Kč. Jeden rok otálení vás přijde skoro na půl milionu budoucích korun! Za každý den čekání se vaše investiční portfolio zmenšilo o 1130 Kč. Své budoucí peníze svou váhavostí a neschopností přimět se k akci, házíte rovnou do kamen.

Začněte proto hned! Rozhodněte se dnes, že svůj svět začnete postupně měnit a uděláte si ze života ráj. Bohatství je tu pro každého. I vy se můžete naučit základům finanční strategie a stát se tak finančně svobodnými.

Pěstujte si proto důslednost a vytrvalost a začněte hned teď!

Autor článku:

Aleš Kalina
Aleš Kalina
Dopřejte si čistou hlavu a život bez problémů. Ošklivé věci se dají z hlavy mazat a nahradit novými programy. Nová hlava pak vyrábí nové a lepší myšle...Zjistit o autorovi více

3 Comments

  1. […] Otálení tě bude stát 125.000 Kč […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor článku:

Aleš Kalina
Aleš Kalina
Dopřejte si čistou hlavu a život bez problémů. Ošklivé věci se dají z hlavy mazat a nahradit novými programy. Nová hlava pak vyrábí nové a lepší myšlenky.Zjistit o autorovi více

Tipy, které lidé nejvíce hledají

Jak funguje kredit

Primárním cílem kreditu je poskytnout kvalitní služby našich koučů uživatelům, kteří mají zájem vstoupit na cestu osobního rozvoje a dále se rozvíjet a pracovat sami na sobě.

Otázka, kterou pokládáte vybranému kouči prostřednictvím kreditního systému, má přednost před otázkami bezplatné poradny. Navíc kouč udržuje posloupnost Vaší komunikace, do vzájemné diskuse zapojuje již dříve nastíněná témata, rozšiřuje je a do svých odpovědí zahrnuje doporučení, která mají návaznost na řešené otázky. Zvolíte-li následně osobní konzultaci s koučem, slouží Vaše písemná komunikace k přípravě na osobní lekci.

Kreditní systém Vám tak umožňuje na sobě pracovat na dálku za pomoci kouče.

Jeden písemný dotaz kouči je limitován 1000 znaky a je Vám za něj odečten kredit 300 bodů. Z praxe víme, že právě 1000 znaků je zapotřebí pro efektivní komunikaci, dostačující pro vyjádření vašich pocitů či obtíží. Delší text odbíhá od témat a těžko se kouči zpracovává.

Pokud nezbytně potřebujete delší zprávu, tak se Vám odečteme dalších 150 bodů a prodloužíte svůj dotaz na 1500 znaků.

Našim členům nabízíme 900 bodů (tedy tři dotazy v délce 1000 znaků) a k tomu jednu lekci s koučem zdarma. Máte-li zájem vstoupit na cestu svého osobního rozvoje, doporučujeme Vám naše roční členství.

Seznamte se s Emočními rovnicemi

Výukový program zdarma. Naučte se, jak podvědomí pracuje, jaké zákonitosti využívá a jak ho předělat ve svůj prospěch. Získání vašich přání závisí na ovládnutí jeho síly.

Program obsahuje 15 video lekcí

S pomocí 15 dobře pochopitelných lekcí se naučíte, jak podvědomí pracuje. Jaké oblasti života podvědomí ovlivňuje. Proč se mnohým z nás nedaří a jiným ano. Proč tolerujeme neúspěch a často si neumíme poradit ani při vyvinutí veškerého úsilí, na závěr se názorně naučíte jak podvědomí přeprogramovat.

Získáte návod na vyhledání prvních 10 Emočních rovnic.

Naučte se základům vyhledávání svých Emočních rovnic. Získejte jednoduchý pracovní materiál, který můžete využívat i pro hledání více než prvních deseti svých Emočních rovnic, pokud budete mít chuť.

2 hodiny koučinku za cenu 1

Pokud stojíte před vážným rozhodnutím či si nevíte rady ve své zapeklité situaci, máme pro vás povzbuzující nabídku – setkání s koučem. Jsou situace, kdy se sami neumíme rozhodnout, a víme, co může nastat, když rozhodnutí uděláme sami – můžeme pro svoji budoucnost nasekat mnoho bolestivých chyb. Někdy pouze toužíme své břímě někomu sdělit, podělit se o své vnitřní prožitky a trápení. A to je dobře. Sdílené břímě = poloviční břímě.

Potkejte se se svým koučem výhodněji

V rámci tohoto programu máte možnost strávit s vámi vybraným koučem dvě hodiny a zaplatit mu pouze jednu. Povídat si můžete nejen osobně, ale i po skypu či telefonu. Výhodnější setkání s koučem získáte tak, že si jej nejprve vyberete v seznamu koučů a na jeho profilu najdete promo kód. Ten použijete při vyplnění objednávky.

Získáte bonusový e-book pouze pro vás

V rámci programu jsme pro vás připravili e-book Aleše Kaliny: Jak řešit své konflikty elegantně. V něm naleznete neomšelé a osvědčené rady, jak si ze vztahu udělat komunikační ráj. Jak řešit své konflikty elegantně

Objednání lekce s koučem

Objednání koučinku s Alešem Kalinou

Připravujeme pro vás...

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz
3800

Získejte jednoduchý návod na vyhledání a mazání nežádoucích bloků z hlavy

S pomocí 20 dobře pochopitelných videí a pracovního sešitu se naučíte to podstatné k vyhledávání svých Emočních rovnic, k práci s Emočními čísly a 4 oblastmi života. Odhalte své destruktivní emoční bloky a vymažte je z hlavy. Mozek je jenom počítač - naučte se jej přeprogramovat.
emocnirovnice.ales-kalina.cz

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
4490
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

Objednání lekce s koučem

Kvalifikovaný dohled odborníka vám zaručí jistotu, že váš problém je řešen co neefektivnější cestou a že se svými emočními rovnicemi pracujete správně.

Svého kouče můžete vybírat podle lokality, ale jelikož lekce mohou probíhat po telefonu či Skypu, tak se lokalitou nemusíte svazovat.

Důležité jsou jistě zkušenosti v dané problematice, která vás trápí. Náš tým koučů je složen z profesionálů s mnohaletou praxí v oblasti přeměny osobnosti. Všichni pracují výhradně s metodou Emočních rovnic pod pravidelným vedením Aleše Kaliny a každý z našich koučů má osobnostní rysy, které umožňují vést konzultační lekce tak, aby přinášely kýžené výsledky a spokojenost našich zákazníků.

Naše kouče rozdělujeme do tří kategorií:

Lekce zdarma v rámci programu:


Svoji lekci s koučem si rezervujte ve svém uživatelském profilu.

Odhalte svých prvních 100 emočních rovnic

Výukový program s pracovním sešitem. S pomocí video lekcí a interaktivního pracovního sešitu se naučíte, jak si najít svých prvních alespoň 100 emočních rovnic. Cena programu je 3800 Kč. Záruka spokojenosti.

20 video lekcí / 20 mp3 audio lekcí

S pomocí 20 dobře pochopitelných video lekcí (nebo audio nahrávek) se naučíte to podstatné k vyhledávání svých emočních rovnic. Odhalíte své destruktivní emoční bloky a pochopíte jak je vymazat z hlavy. Mozek je jenom počítač – naučíte se jej přeprogramovat.

Interaktivní pracovní sešit

V rámci tohoto programu získáte na míru vyvinutý pracovní sešit, který se stane vaším nepostradatelným průvodcem. Do něj zapisujete vše, co se naučíte a dále se svými zápisy pracujete. Pracovní sešit vás dobře navede při hledání svých nově nalezených emočních rovnic.

Bonusový materiál

10 dalších pomocných video návodů.

Čtěte více

Získejte jako bonus příspěvky, které za poslední roky četlo více jak 250.000 lidí. Vytvořte si svůj uživatelský účet a získejte zdarma výhody v podobě prémiového obsahu a přehledné komunikace s koučem. Každý měsíc naše rady obohacují více jak 100.000 čtenářů. Staňte se jedním z nich a profitujte z osvědčených rad. Tento program je zdarma.

Čtěte prémiový obsah pouze pro registrované zdarma.

Otevřete si přístup k uzamčeným článkům a získejte rady k řešení svých potíží. Vložte si své oblíbené články a videa z našich stránek do své knihovny v uživatelském účtu a mějte je stále k dispozici bez vyhledávání.

Komunikujte s našimi kouči 1:1

Přeneste si svůj první dotaz do svého účtu a vytvořte si historii komunikace. Žádné rady od kouče se vám již neztratí. Po registraci získáte další možnost položit dotaz koučovi zdarma. Odpověď na něj se již nebude veřejně publikovat.

Vytvořte si své životní cíle

Získejte video lekci zdarma: Jak si vytvořit své životní cíle a neztratit se v životě.

Napište svůj dotaz

Napsáno 0 z 1000 znaků.

Svůj e-mail nám nemusíte sdělovat.

Odpověď si vyzvednete prostřednictvím kódu, který vám zobrazíme po odeslání vašeho dotazu.

Vyzvedněte si svoji odpověď

Vložte kód, který jste získali po zadání svého dotazu.

Zaregistrujte se zdarma, přeneseme vám do vašeho účtu váši odpověď a získáte tak historii své komunikace s našimi kouči.

Vstupte na cestu k vyřešení svého problému!

V programu osobního rozvoje získáte 900 bodů k písemné komunikaci s koučem + jednu osobní lekci s koučem a další výhody. Tento program je možné si zakoupit jednou ročně.
990
Zadejte své údaje potřebné k registraci do programu:

X
Popovídejte si o svém problému s koučem.
Získejte 15 minut konzultace zdarma.